LabAdviser: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
|||
| Line 292: | Line 292: | ||
|[[Specific Process Knowledge/Imprinting|Imprinting]] | |[[Specific Process Knowledge/Imprinting|Imprinting]] | ||
|TOPAS, PMMA | |TOPAS, PMMA | ||
|- | |||
|Hot Embosser | |||
|Topas, PP, PE, PS, PC, PMMA, ... | |||
|- | |- | ||
|[[Specific Process Knowledge/Lithography|Lithography definition]] | |[[Specific Process Knowledge/Lithography|Lithography definition]] | ||