Jump to content

Specific Process Knowledge/Lithography/Development/manualTMAH developer: Difference between revisions

Jehem (talk | contribs)
Jehem (talk | contribs)
Line 54: Line 54:
! scope=row style="text-align: left;" | Non-uniformity
! scope=row style="text-align: left;" | Non-uniformity
| 21% || 11%
| 21% || 11%
|-
! scope=row style="text-align: left;" | Agitation
| None || 15 cycles per minute, 20 rpm, 500 rpm/s
|-
|-
! scope=row style="text-align: left;" | Substrate
! scope=row style="text-align: left;" | Substrate