Jump to content

Specific Process Knowledge/Lithography/Development: Difference between revisions

Taran (talk | contribs)
Taran (talk | contribs)
Line 251: Line 251:
Submersion
Submersion
|-
|-
!style="background:silver; color:black" align="center" valign="center" rowspan="2"|Process parameters
!style="background:silver; color:black" align="center" valign="center" rowspan="3"|Process parameters
|style="background:LightGrey; color:black"|Temperature
|style="background:LightGrey; color:black"|Temperature
|style="background:WhiteSmoke; color:black" align="center"|
|style="background:WhiteSmoke; color:black" align="center"|
Line 259: Line 259:
|style="background:WhiteSmoke; color:black" align="center"|
|style="background:WhiteSmoke; color:black" align="center"|
Circulation and mechanical
Circulation and mechanical
|-
|style="background:LightGrey; color:black"|Rinse
|style="background:WhiteSmoke; color:black" align="center"|
DI water
|-
|-
!style="background:silver; color:black" align="center" valign="center" rowspan="3"|Substrates
!style="background:silver; color:black" align="center" valign="center" rowspan="3"|Substrates