Jump to content

Specific Process Knowledge/Lithography/Development: Difference between revisions

Taran (talk | contribs)
Taran (talk | contribs)
Line 312: Line 312:
Submersion
Submersion
|-
|-
!style="background:silver; color:black" align="center" valign="center" rowspan="2"|Process parameters
!style="background:silver; color:black" align="center" valign="center" rowspan="3"|Process parameters
|style="background:LightGrey; color:black"|Temperature
|style="background:LightGrey; color:black"|Temperature
|style="background:WhiteSmoke; color:black" align="center"|
|style="background:WhiteSmoke; color:black" align="center"|
Line 320: Line 320:
|style="background:WhiteSmoke; color:black" align="center"|
|style="background:WhiteSmoke; color:black" align="center"|
Magnetic stirrer
Magnetic stirrer
|-
|style="background:LightGrey; color:black"|Rinse
|style="background:WhiteSmoke; color:black" align="center"|
IPA
|-
|-
!style="background:silver; color:black" align="center" valign="center" rowspan="3"|Substrates
!style="background:silver; color:black" align="center" valign="center" rowspan="3"|Substrates