Jump to content

Specific Process Knowledge/Characterization/XPS/XPS elemental composition: Difference between revisions

Jmli (talk | contribs)
Jmli (talk | contribs)
Line 393: Line 393:
|''' 44  Ru'''||22117||3224||2967||2838||586,1||483,5||461,4||284,2||280||75||46,3||43,2||||||||||||||
|''' 44  Ru'''||22117||3224||2967||2838||586,1||483,5||461,4||284,2||280||75||46,3||43,2||||||||||||||
|-
|-
| ''''45  Rh'''||23220||3412||3146||3004||628,1||521,3||496,5||311,9||307,2||81,4||50,5||47,3||||||||||||||
| ''''45  Rh'''||23220||3412||3146||3004||628,1||521,3||496,5||311,9||307,2||81,4||50,5||47,3||||
|-
|-
| '''46  Pd'''||24350||3604||3330||3173||671,6||559,9||532,3||340,5||335,2||87,1||55,7||50,9||||||||||||||
| '''46  Pd'''||24350||3604||3330||3173||671,6||559,9||532,3||340,5||335,2||87,1||55,7||50,9||||
 
| '''47  Ag'''||25514||3806||3524||3351||719||603,8||573||374||368,3||97||63,7||58,3||||
|-
|-
| '''47 Ag'''||25514||3806||3524||3351||719||603,8||573||374||368,3||97||63,7||58,3||||||||||||||
| '''48 Cd'''||26711||4018||3727||3538||772||652,6||618,4||411,9||405,2||109,8||63,9||63,9||11,7||10,7
|-
|-
| '''48 Cd'''||26711||4018||3727||3538||772||652,6||618,4||411,9||405,2||109,8||63,9||63,9||11,7||10,7||||||||||
| '''49 In'''||27940||4238||3938||3730||827,2||703,2||665,3||451,4||443,9||122,9||73,5||73,5||17,7||16,9
|-
|-
| '''49 In'''||27940||4238||3938||3730||827,2||703,2||665,3||451,4||443,9||122,9||73,5||73,5||17,7||16,9||||||||||
| '''50 Sn'''||29200||4465||4156||3929||884,7||756,5||714,6||493,2||484,9||137,1||83,6||83,6||24,9||23,9
|-
|-
| '''50 Sn'''||29200||4465||4156||3929||884,7||756,5||714,6||493,2||484,9||137,1||83,6||83,6||24,9||23,9||||||||||
| '''51 Sb'''||30491||4698||4380||4132||946||812,7||766,4||537,5||528,2||153,2||95,6||95,6||33,3||32,1
|-
|-
| '''51 Sb'''||30491||4698||4380||4132||946||812,7||766,4||537,5||528,2||153,2||95,6||95,6||33,3||32,1||||||||||
| '''52 Te'''||31814||4939||4612||4341||1006||870,8||820||583,4||573||169,4||103,3||103,3||41,9||40,4
|-
|-
| '''52  Te'''||31814||4939||4612||4341||1006||870,8||820||583,4||573||169,4||103,3||103,3||41,9||40,4||||||||||
| '''53  I'''||33169||5188||4852||4557||1072||931||875||630,8||619,3||186||123||123||50,6||48,9
|-
| '''53  I'''||33169||5188||4852||4557||1072||931||875||630,8||619,3||186||123||123||50,6||48,9||||||||||
|-
|-
|}
|}