Jump to content

Specific Process Knowledge/Etch/DryEtchProcessing/Bonding: Difference between revisions

Jmli (talk | contribs)
No edit summary
Jmli (talk | contribs)
Line 23: Line 23:
| 4" wafer
| 4" wafer
| 6" wafer
| 6" wafer
| Samples smaller than a 4" wafer
|-
![[Specific Process Knowledge/Etch/RIE (Reactive Ion Etch)|RIE]]
| 4" wafer
| None
| Samples smaller than a 4" wafer
| Samples smaller than a 4" wafer
|-
|-