Specific Process Knowledge/Etch/ICP Metal Etcher: Difference between revisions
Appearance
| Line 43: | Line 43: | ||
{| | {| | ||
| *SF<sub>6</sub>: 0-100 sccm | | *SF<sub>6</sub>: 0-100 sccm | ||
| *O<sub>2</sub>: 0-100 sccm | |||
|- | |||
| *C<sub>4</sub>F<sub>8</sub>: 0-100 sccm | | *C<sub>4</sub>F<sub>8</sub>: 0-100 sccm | ||
| *Ar: 0-100 sccm | |||
|- | |||
| *CF<sub>4</sub>: 0-100 sccm | | *CF<sub>4</sub>: 0-100 sccm | ||
| *H<sub>2</sub>: 0-30 sccm | |||
|- | |||
| *CH<sub>4</sub>: 0-50 sccm | |||
| *BCl<sub>3</sub>: 0-100 sccm | |||
|- | |- | ||
| *Cl<sub>2</sub>: 0-100 sccm | |||
| *HBr: 0-100 sccm | |||
|*Cl<sub>2</sub>: 0-100 sccm | |||
|*HBr: 0-100 sccm | |||
|} | |} | ||
|- | |- | ||