Specific Process Knowledge/Back-end processing/Disco Saw: Difference between revisions
Appearance
mNo edit summary |
|||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| '''GOOD design - simple''' || '''GOOD design - complex''' || <span style="color:red">'''BAD design'''</span> | | '''GOOD design - simple''' || '''GOOD design - complex''' || <span style="color:red">'''BAD design'''</span> | ||
|- | |||
| || drawings by Jesper Hanberg, DTU Nanolab || | |||
|} | |} | ||