Jump to content

Specific Process Knowledge/Etch/ICP Metal Etcher/Barc Etch: Difference between revisions

Bghe (talk | contribs)
Bghe (talk | contribs)
Line 21: Line 21:
|-
|-
|Flow rate O2||||10sccm
|Flow rate O2||||10sccm
|-
|T||0 degrees||0 degrees
|-
|-
|}
|}